Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web sitesi çağın medyası olup size ait bir iletişim panosudur. Görselliğin yanı sıra kullanıcının kolaylığını da ön planda tutarak mobil uyumlu marka/ürün veya hizmetinizi temsil edecek en güncel teknikleri kullanarak sağlıklı ve profesyonel bir iletişim panosu oluşturuyoruz.

Grafik Tasarım

Markanızın mesajını dış dünyaya en iyi şekilde aktarmak için profesyonel tasarımcılarımızın görsel tasarımlarla (Logo, Afiş, Billboard, Kartvizit…) kurumunuzu somutlaştırıp topluma en iyi imajı oluşturarak markanıza güç ve anlam katar.

Sosyal Medya

Firmanız için doğru ve etkili paylaşım teknikleri kullanıp sosyal medya hesaplarınızı (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Whatsapp Business…) yönetiyor ve hedef kitleye en sağlıklı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bireysel/Kurumsal Yönetici Asistanı

Uzaktan asistan hizmetimizle kurumunuza veya şahsınıza kamuoyunda güçlü kimlik kazandıracak fikir, plan ve tekniklerle iş takibi oluşturuyor dijital ortamda imajınızı üst seviyelere çıkarıyoruz.

Proje Dijital İletişim Yönetimi

Projeleriniz için ( Film, Albüm, Etkinlik, Organizasyon vs…) en sağlıklı kampanyanın kurgusunu oluşturuyor Web Tasarımı, Afiş Tasarımı, Dijital PR , Etkinlik ve Medya Yönetimi ile hedef kitle üzerinde etki sağlıyor projenizi başarıya taşıyoruz.

Reklam Hizmetleri

Hizmetinizi topluma tanıtmak, beğendirmek ve böylece daha çok ilgi ve talep görmesi için zeki fikirler üretiyor, güçlü hikayeler oluşturuyor ve anlamlı mesajlar veriyoruz.

Harika Fikirler

Projenizle ilgili ekibimizle istişarelerde bulunuyor sağlıklı etkileşim için harika fikirler üretiyoruz.

Mükemmel Çözümler

Köşeye sıkışan fikirleriniz için mükkemel çözümler sunuyoruz.

Shopping Cart
whatsapp